Naprawa turbosprężarek (turbin) – Żyrardów (mazowieckie)

Regeneracja turbosprężarek w Żyrardowie

Żyrardów to miasto w województwie mazowieckim, powiecie żyrardowskim. Liczy około 40 000 mieszkańców. Co ciekawe, Żyrardów może poszczycić się aż prawie 300 zabytkami. Zalicza się do nich np.: Kościół pw. Matki Bożej Pocieszenia oraz liczne budynki pochodzące z XIX wieku. Żyrardów ma bogatą historię, którą naprawdę warto poznać.
Jeśli jesteś mieszkańcem Żyrardowa, a Twoja turbosprężarka uległa zepsuciu – nie eksperymentuj, nie czekaj, zgłoś się do nas! Jesteśmy firmą zajmującą się regeneracją turbin. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Do każdej naprawionej turbiny dołączamy protokół z wyważania i 12-miesięczną gwarancję. Możecie być spokojni o jakość naszych usług – jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Melett, a naszą jakość potwierdza zadowolenie wielu Klientów. Współpracujemy z przedsiębiorcami, licznymi firmami, jak i osobami prywatnymi. Jeśli nie masz możliwości odwiedzić nas osobiście w Stalowej Woli – zamów kuriera, który przyjedzie do Ciebie i odbierze turbosprężarkę, a później dostarczy ją do naszego serwisu. Nie ma sytuacji bez wyjścia! Bosch Service Pawlik wie o tym doskonale! Nasza pracownia wyposażona jest w wyważarki Schenck, stoły probiercze Boscha i inne urządzenia cenionych marek. Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Autoryzowany Warsztat Melett 2015

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie w godzinach 08:00 - 17:00

 

TURBO SERWIS

Przykładowy adres:
96-300 Żyrardów
województwo mazowieckie

Numer telefonu: 609-707-060

naprawa turbiny


Ostatnie artykuły:
Obsługujemy całą Polskę:

Tagi:


  • »Żyrardów, regeneracja turbosprężarek Żyrardów, regeneracja turbin Żyrardów, naprawa turbosprężarek Żyrardów, turbosprężarka Żyrardów, regeneracja turbosprężarki Żyrardów, turbosprężarki Żyrardów, regeneracja turbiny Żyrardów, naprawa turbin Żyrardów, turbosprezarki Żyrardów, regeneracja turbosprezarek, naprawa turbiny, turbosprężarka regeneracja, turbiny, koszt regeneracji turbiny

Naprawa Turbosprężarek

ul. KEN 20

37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie

tel. 609 707-060

pawlik.sw@bosch-service.pl

100% Zaufania